Choinka Noworoczna

12:08 pm Aktualności, Uroczystości szkole

14.01.2017 r. zorganizowana została tradycyjna Choinka Noworoczna, którą uświetnili swoją obecnością: p. Alina Walo – emerytowana dyrektor szkoły,
p. Alina Gajo – emerytowany nauczyciel, p. Irena Chmiel – emerytowany nauczyciel, p. Piotr Michalak – dyrektor ZEAS, p. Waldemar Walo – radny Rady Gminy Stanin.

Pani dyrektor H. Gajo rozpoczynając uroczystość powitała wszystkich obecnych oraz złożyła najlepsze życzenia noworoczne. Uczniowie natomiast prezentowali na scenie swoje umiejętności aktorskie, za które zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Rodzice zaprosili wszystkich na słodki poczęstunek, po którym odbyły się karnawałowe tańce i pląsy. Tradycji stało się zadość, gdy oznajmiono przybycie szczególnego gościa – Mikołaja. Impreza zakończona wręczeniem upominków  pozostanie na długo w pamięci uczestników spotkania.

Komentarze niedozwolone.